Чарлі Катер
Чарлі Катер
Чарлі "MiniTates" Катер - студент коледжу з Англії, який захоплюється спортом ігор, особливо Call of Duty. Він слідкував за конкурентною сценою з часів Black Ops 2. Він сподівається здійснити цю пристрасть через ступінь університету.

World Series of Warzone Returns для змагань 2022

WSOW 2022
Поділитися на Twitter
чірікать
Поділитися на Facebook
Поділитись
Поділіться на reddit
Reddit
Надіслати електронною поштою
Email

World Series of Warzone повертається у 2022 році. Ось усі деталі події.


З моменту випуску Warzone Pacific Caldera в Call of Duty: Warzone було проведено мінімум турнірів, але змагальна сцена залишилася позаду. Однак World Series of Warzone нарешті повертається наступного місяця, виставляючи найкращих із найкращих один проти одного з величезним призовим фондом.

Відкритий у грі

Ця World Series of Warzone дещо інша: у грі відкрито 40 тріо, які мають шанс позмагатися у World Series of Warzone. Щоб змагатися, ви повинні зареєструватися як тріо на gamebattles, а потім перейти до списку відтворення WSOW BR Trios. 40 найкращих тріо вийдуть до кваліфікації.

Північноамериканська та Європейська кваліфікація пройдуть з 12 по 15 серпня.

Кваліфікатори

Відбіркові змагання відбудуться 20 серпня для ЄС і 21 серпня для Північної Америки. Тут 20 найкращих команд пройдуть право на головну подію, приєднавшись до 20 запрошених команд, які змагатимуться за повний призовий фонд у розмірі 600 тисяч доларів.

▰ Більше почуття обов'язку Новини

▰ Останні новини Esports

РЕКЛАМА