Ten starý
Ten starý

Dota 2: Hlavní předpovědi PGL Arlington

Propagační obrázek pro PGL Arlington Major s logem Dota 2 ve fialové barvě a turnajovým prize poolem 500 XNUMX USD
Sdílet na Twitteru
Tweet
Sdílet na facebooku
Share
Sdílet na reddit
reddit
Sdílet na e-mailu
Email

Texas se připravuje na hru Dota a my si hrajeme na věštce.


Jak každý, kdo se byť jen s nadsázkou nazývá nadšencem Dota, dobře ví, Arlington Major je na nás. Neuplynuly ani tři měsíce od posledního majoru, ale s The International nastaveným na 8. října je tu jen kousek okna, do kterého lze umístit dalšího majora. Toto je to okno a 17 týmů, které se chtějí zúčastnit jsou připraveni jako vždy.

Turnaj se neobejde bez problémů. Pro začátek existují ochromující problémy s vízy. Mnoho týmů musí hrát s jedním nebo více náhradníky a čínský Xtreme Gaming zcela vycouval. Navíc Riyadh Masters skončilo sotva před týdnem a se svým prize poolem $4M USD zastiňuje poměrně mizerný prizepool $500k USD na Arlington Major.

Profesionální Dota je však extrémně zaměřena na TI. Se stovkami bodů DPC, které jsou k dispozici, týmy a jejich fanoušci nebudou mít o tuto soutěž o nic méně – ne-li více – obavy. S ohledem na to jsme měli dost odvahy, abychom předpovídali událost, od skupinové fáze až po velké finále. Pojďme se však nejprve podívat na formát turnaje.

Formát turnaje

Esportovní turnaje jsou známé tím, že mají zvláštně strukturované formáty turnajů a Arlington Major není jiný. Týmy budou rozděleny do dvou skupin po 9 a 8, přičemž 12 z nich postoupí ze skupinové fáze a do play-off Double Elimination. Osm týmů bude startovat v horní závorce a čtyři v dolní, a budou to vyhrávat, dokud nezůstane stát pouze jeden tým.

Stupeň skupiny

Grafika zobrazující všechny týmy kvalifikované na Arlington Major ve skupinách A a B

S nejlepšími týmy na světě si můžete být jisti, že tam bude intenzivní akce, vznětlivé výkony a neuvěřitelné rozrušení. Je téměř nemožné správně předpovědět celé pořadí skupin, ale uděláme, co bude v našich silách.

Skupina A

Pravděpodobně těžší z těchto dvou skupin, a to nejen kvůli extra týmu. PSG.LGD jsou čerstvě po svém úspěchu v Riyadh Masters, zatímco OG bude mít zájem pomstít svůj vlastní pád prvnímu jmenovanému v tomto turnaji. Virtus.Pro-turned Outsiders odvedli hvězdnou práci při obnově svých rozbitých řad, přičemž Team Liquid se také snaží získat zpět své slavné časy.

VÍCE Z ESTNN
Dota 2: Top Ten úžasných hrdinů agility v 7.31D

 

Royal Never Give Up (RNG) jsou v poslední době na koni a nelze je podceňovat ani s náhradním Carrym. Quincy Crew, který vždy klopýtl na větších akcích, bude mít co dokázat, ale musí se o něj starat peruánský velmoc Thunder Awaken a talentovaný tým SEA z Talon Esports. Pravděpodobně nejslabším týmem ve skupině jsou Fnatic, kteří léta předvádějí podprůměrné výkony a budou muset tento turnaj odehrát s ohromným tři náhradníci.

 

Naše předpověď: Vidíme, že PSG.LGD bere skupinu útokem a druhé místo obsadil Sebastian „Ceb“ Debs poháněný OG. RNG přijde na řadu a myslíme si, že Outsiders porazí Liquid na čtvrté místo. Liquid a Talon budou poslední týmy, které se kvalifikují, a bohužel pro ně věříme, že QC, Thunder Awaken a Fnatic budou všichni vyřazeni.

Skupina B

Navzdory dvěma absolutním buldozerům v podobě Team Spirit a Tundra Esports to rozhodně vypadá jako relativně jednodušší skupina. Kromě nich jsou Boom Esports velkou hrozbou pro jakýkoli tým, který jim dává sebemenší volnost. Beastcoast byli vždy tak trochu zabijáci obrů a jsou jedním z nejzajímavějších týmů, které lze sledovat.

Tým Aster se skládá z několika solidních veteránů, ale budou mít plné ruce práce s takovými zlých géniů, kteří číhají kolem. Entity jsou pestrá parta skvělých hráčů, kteří mají pár dobrých příběhů z běžných zápasů DPC, ale potřebují silný hlavní běh, aby je lidé přiměli brát je vážněji. Konečně, Natus Vincere je zpět na velkém turnaji po tom, co se zdá jako věčnost, a dá některým z nejstarších fanoušků Dota 2 něco, na co mohou vzpomínat.

Naše předpověď: Aster překvapí spoustu lidí tím, že se dostane na první místo a Tundra bude těsně za ním. EG přijde na řadu a Spirit – nikdy nejlepší ve skupinové fázi – zavře horní sloty. Beastcoast a Boom by se měli protlačit skrz, přičemž Entity a Na'Vi padly na cestu.

VÍCE Z ESTNN
Dota 2: Obecné tipy pro střední pruh

Play-off

Nápor skupinové fáze bude minulostí a tlak hlavní scény se stane zdrojem úzkosti. Následovat bude 17 vysokooktanových BO3 a jeden BO5.

9-12 místo

  • Outsideři: Tým CIS tvoří dobrý tým, ale Aster přehraje a vyrazí na chaotický herní styl Peruánců.
  • Týmová kapalina: Nevidíme, jak EG poráží OG vedené Cebem a nevidíme, jak Liquid poráží severoamerické giganty.
 • Royal Never Give Up: RNG se možná budou muset vzdát, jakmile je Tundra zleduje a Boom vyhodí do vzduchu.
 • Talon Esports: Bez ohledu na to, zda se s nimi zde setká Spirit nebo PSG.LGD, prostě si myslíme, že Talon nedokáže držet krok.

7-8 místo

 • Zlí géniové: Máme pocit, že Beastcoast způsobí rozhořčení proti EG.
 • Boom Esports: Boom jsou skvělý tým a myslíme si, že by mohli překvapit vítěze TI10.

5-6 místo

 • Beastcoast: I přes udatný pokus by Jihoameričany měl zastavit Tundra poté, co jej PSG.LGD srazil k zemi.
 • Tým Aster: Slibný běh bude přerušen silou oživujícího se boomu.

4th Place

 • Tundra Esports: Netřeba dodávat, že si myslíme, že Boom se na tento turnaj umístí.

 

3rd Místo

 • Boom Esports: A to místo je třetí, s OG je jen o tom, že je porazí ve hře, o které si myslíme, že bude 2-1.

Běžci nahoru

 • OG: Bez ohledu na to, jak dobří jsou, PSG.LGD je v tuto chvíli příliš klinický.

Vítězové

 • PSG.LGD: Čínský supertým nevyhrál žádný major od Animajoru a je nejvyšší čas, aby napnul své značné svaly Dota a vzal korunu na vlnu úspěchu, která začala v Rijádu.

Určitě tam jsou nějaké odvážné předpovědi, s několika, které mohou znít přímo absurdně rozházené. Bez ohledu na to, co se stane, přejeme všem týmům a fanouškům hodně štěstí. Ať vyhraje ten nejlepší tým s tím, že dotyčný tým nemusí být váš!

Najdete zde všechny nejnovější zprávy o Dota 2, herní průvodce a dokonce Tipy na sázky přímo zde na ESTNN.

▰ Více Dota 2 Novinky

▰ Poslední zprávy z esportu

REKLAMA