Bence Lokša
Bence Lokša
Bence Loksa je studentka práva, novinářka na volné noze a začínající sesilatelka z Maďarska. Hraje League of Legends 10 let a do hry vložil tisíce hodin. Hrál také Valorant a Smite od jejich uzavřených bet a nedávno se začal zajímat o Call of Duty. Esporty začal sledovat v roce 2015, kdy se Unicorns of Love kvalifikoval do EU LCS.

Valorant: DIVIZE ZETA získává seznam všech žen

Sdílet na Twitteru
Tweet
Sdílet na facebooku
Share
Sdílet na reddit
reddit
Sdílet na e-mailu
Email

Po zkouškách má japonský tým konečně soupisku Game Changers.


Před více než měsícem začal japonský tým Valorant ZETA DIVISION nabírat hráčky, aby se mohly utkat na akci ValorantGame Changes ve východní Asii. Abychom se probojovali do poslední akce konané v listopadu v Berlíně.

Pátrání začalo 15. červnath, a po týdnech zkoušek, ZETA DIVISION podepsala flappy, romia, aco, suzu a Moco, pět nadějných hráčů VALORANT. Tým řekl, že udělá vše pro to, aby předvedl vzrušující zápasy.

Již brzy bude mít ZETA DIVISION GC šanci se ukázat, protože tuto sobotu začnou kvalifikace VCT 2022: Game Changes Japan Open! Do boje se zapojí 32 týmů, aby se dostaly mezi nejlepší čtyři a porazily je v Main Eventu. Po jednodenních kvalifikacích začne 2022. srpna VCT 6: Game Changes Japan a skončí následující den. Zde budou čtyři nejlepší japonské týmy bojovat o první dvě místa a postoupit do Game Changes East Asia. Pokud ZETA DIVISION GC tuto událost vyhraje, bude tým, který bude koncem podzimu reprezentovat region v Berlíně. VCT Game Changes Japan má také poměrně velký prize pool 1 milion JPY, což je více než 7,000 XNUMX USD.

divize zeta

Pokud suzu a spol. se v listopadu dostane do Game Changes Championship, kde se musí utkat se dvěma nejlepšími čistě ženskými týmy ze Severní Ameriky a Evropy. Stejně jako nejlepší Game Changer z Brazílie, LATAM a asijsko-pacifického regionu. Doufejme, že ZDGC bude mít větší štěstí než mužský tým organizace, který se na VCT Masters Copenhagen nekvalifikoval a v Reykjavíku skončil třetí.

vsadit na Valorant

Zde je konečný průvodce, jak začít Udatné sázení na esporty

▰ Více Ocenění Novinky

▰ Poslední zprávy z esportu

vsadit na Valorant

Zde je konečný průvodce, jak začít Udatné sázení na esporty

REKLAMA