Chetan Shekar
Chetan Shekar
Jsem nadšený z hraní a rád se zabývám tématy a novinkami z odvětví esportů.

Top 10 nejlepších bezplatných mobilních her v roce 2022

apex legends mobilní opravné poznámky první sezóny
Sdílet na Twitteru
Tweet
Sdílet na facebooku
Share
Sdílet na reddit
reddit
Sdílet na e-mailu
Email

Rok 2022 byl vzrušujícím rokem pro mobilní hry. Díky pravidelným turnajům a aktualizacím předních mobilních herních titulů, které se vydávají v průběhu roku, hráči zjistí, že tyto ruční hry vám mohou poskytnout zážitek, který vás dokáže upoutat na další dny. Podívejte se na tyto nejlepší mobilní hry, které jsou zdarma ke hraní v roce 2022. 


10. Dota Underlords

Dota Underlords je bezplatná mobilní hra. Strategická hra vám umožní najmout posádky, bojovat s rivaly a řídit město White Spire. Standardní hra, Knockout match a Duos match jsou některé z herních režimů, které můžete hrát v Dota Underlords. 

První sezóna hry nabízí režim kampaně City Crawl, který je plný hádanek k řešení, akčními pouličními souboji a dalšími výzvami, které vám pomohou vyhrát město White Spire. Můžete dokončit výzvy v Dota Underlords a odemknout módní oblečení pro své Underlords, vítězné tance a spoustu uměleckých děl. Dota Underlords, kterou vydal Valve, lze hrát na Androidu, iOS a Steamu. 

9. Pokémon SPOJETE SE

Pokemon UNITE Team Up. Sundat. Snímek obrazovky 1

Pokémon UNITE je masivně multiplayerová mobilní hra. Hráči se mohou stát trenéry Pokémonů a bojovat v bitvách Pokémonů v online bojové aréně. Můžete najít a vytrénovat stovky Pokémonů, včetně Glaceon, Delphox a Dragonite, abyste mohli soutěžit v zápasech 5v5. Porazte divoké Pokémony a své protivníky a sbírejte energii Aeos, abyste se naučili nové pohyby a schopnosti, díky kterým budou vaše Pokémony silnější. 

Braňte brankové zóny a pomozte svým spoluhráčům zničit jejich nepřátele, abyste získali body pro svůj tým. Své Pokémony můžete stylizovat do rozkošných holografických oblečků, aby v bitvě vypadali úchvatně. Legendární Pokémon vás také může zapojit do bitev, abyste otestovali své dovednosti v Pokémon UNITE.  

8. League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift je mobilní hra, která přináší napínavý bojový systém. Můžete si vybrat z více než 40 šampionů ve hře, jako jsou Lux, Zed a Ashe. Každý šampion ve hře má jedinečné schopnosti a dokonalý útok, který dokáže rozdrtit vaše protivníky a vydláždit cestu k vítězství. 

Získejte zkušenosti zabíjením příšer a nepřátel a posuňte svého šampiona o úroveň výš. Zlato můžete sbírat údery do nepřátelských jednotek a struktur a kupovat si předměty, které vytvářejí vaše statistiky. Farmujte ve své uličce, zúčastněte se týmových bitev, likvidujte stvoření v džungli a ničte nepřátelské věže, abyste si podmanili své nepřátele v League of Legends: Wild Rift. 

VÍCE Z ESTNN
Wild Rift: Patch 3.3a Úplné poznámky a změny

7. Asfalt 9: Legendy

Asphalt 9: Legends je velkolepá závodní hra. Asphalt 9: Legends, vyvinutý společností Gameloft, byl na Android stažen více než 50 milionůkrát. Má režim pro jednoho a více hráčů se spoustou závodních akcí, ve kterých můžete soutěžit. Můžete se také zúčastnit živých závodů pro 8 hráčů a získat bohaté odměny. 

Tato mobilní sportovní hra má více než 185 tratí, které jsou zasazeny do skutečných míst, jako jsou Himaláje, Skotsko, Káhira, Řím, Šanghaj a San Francisco. Asphalt 9: Legends má dynamické povětrnostní podmínky, které staví nejrychlejší řidiče proti tornádům a sesuvům půdy při závodění těmito exotickými místy. 

6. Kámen

Hearthstone je strategická karetní hra. Můžete použít balíčky s 30 kartami a mocnými hrdiny, abyste ohromili své protivníky a vyhráli epické karetní bitvy. Lidé mohou vstoupit do Player vs. Hráč, Hráč vs. Prostředí a kooperativní bitvy v různých herních režimech. Standard, Classic, Wild, Battlegrounds, Tavern Brawls, Solo Adventures a Fireside Gatherings jsou některé z herních režimů dostupných v Hearthstone. 

Můžete si vybrat hrdiny z 10 odlišných tříd, jako je Lovec démonů, Druid, Mág, Rogue a Shaman. Balíček karet umožňuje hráčům povolávat přisluhovače, sesílat kouzla a ničit své nepřátele v bitvě. Hearthstone byl vyvinut a publikován společností Blizzard Entertainment.  

5. Kritické operace

Critical Ops je střílečka z pohledu první osoby (FPS) pro Android a iOS. Gun Game, Defuse a Deathmatch jsou 3 hratelné herní režimy. Ve hře Gun Game musí hráči postoupit na úroveň 15 se zbraněmi a získat poslední zabití nožem, aby vyhráli. Ve hře Defuse musí hráči zasadit C4 na nepřátelská území nebo zneškodnit C4, aby vyhráli hru. Režim Deathmatch vám umožní vyhrát tím, že získáte nejvyšší počet zabití mezi hráči v Critical Ops. 

Ve hře je 22 zbraní, které zahrnují pistole, útočné pušky, brokovnice, odstřelovací pušky a samopaly. Mezi hratelné mapy ve střílečce patří Artic, Brewery, Canals, Cargo a Warehouse. 

4. Final Fantasy VII První voják

e3 2013 ffxivarr pub 45

Final Fantasy VII The First Soldier je střílečka RPG. Hra umožňuje až 75 hráčům soutěžit proti sobě pomocí zbraní na blízko, střelných zbraní a magických kouzel. Mapa hry se postupem času zmenšuje, což nutí hráče mrzačit nepřátele, aby se objevili jako poslední ve Final Fantasy VII The First Soldier. 

VÍCE Z ESTNN
Wild Rift: Patch 3.3a Úplné poznámky a změny

Můžete si vybrat z několika bojových stylů na základě vašich herních technik. The Machinist, Warrior, Sorcerer, Ninja a Ranger jsou některé z bojových stylů ve hře. Final Fantasy VII The First Soldier nabízí neuvěřitelně unikátní zbraně, jako je Buzzsaw Launcher a Polestar, k likvidaci protivníků v bitvě. 

3. Yu-Gi-Oh! Mistrovský souboj 

Yu-Gi-Oh! Master Duel je sběratelská karetní hra. Můžete sestavit různé balíčky s více než 10,000 XNUMX jedinečnými kartami, abyste mohli soutěžit se světovými duelanty v mezinárodních turnajích. Hráči noví v Yu-Gi-Oh! franšíza se může naučit základy hry prostřednictvím podrobného tutoriálu. 

 

Zahájeno v lednu 2022, Yu-Gi-Oh! Master Duel byl na digitálních zařízeních stažen více než 10 milionůkrát. Implementované herní mechanismy mají oslovit zkušené hráče Yu-Gi-Oh!. Můžete plnit mise a vyhrávat souboje, abyste získali drahokamy, které lze použít k odemknutí nových karet a kosmetických vylepšení. 

2. Fortnite

Vader Mythic ve hře v aktualizaci Fortnite V3.60

Fortnite je battle royale hra s miliony aktivních hráčů online. Můžete bojovat proti více než 100 hráčům, abyste nakonec přežili každou hru. Solid Gold, Duo, Trios, Squads a Team Rumble jsou některé z herních režimů, které lze hrát ve Fortnite. Herní komunita pořádá pravidelné soutěže Fortnite, jako jsou No Sweat Trios a Money Wars Test Event. 

Kapitola 3 Sezóna 3 – Vibin' Battle Pass Fortnite představuje hráčům nový ostrov s názvem Reality Falls. Živá místa Reality Falls zahrnují fialové stromy, vodopády a jeskyně, které můžete ve střílečce prozkoumat. Nejnovější Battle Pass také umožňuje hráčům bojovat jako Darth Vader a Indiana Jones. 

1 Apex Legends Mobile

vrcholové legendy mobilní

Apex Legends Mobile je FPS hra, která přináší rychlou akci na Android a iOS. Díky dotykovému ovládání je hra nezapomenutelným zážitkem na chytrých telefonech a tabletech. Battle Royale, Arenas a Deathmatch jsou režimy, které můžete hrát ve střílečce. 

Můžete si vybrat z více než 10 legend, z nichž každá má jedinečné schopnosti, které vám umožní zabíjet protivníky v bitvě. Hrajte až se 2 přáteli jako tým v battle royale s více než 60 hráči. Artillery, Skull Town a Thermal Station jsou některé z map, které lze hrát v Apex Legends Mobile. 

 

▰ Více Mobilní Novinky

▰ Poslední zprávy z esportu

REKLAMA