Rohat Dicle Kılınç
Rohat Dicle Kılınç
Rohat je náruživý hráč, kterému se podařilo dostat slušně pouze na Football Manager a Teamfight Tactics. Navzdory svým průměrným dovednostem v League of Legends a CS:GO Rohat pokrývá jejich soutěžní scény.

LCS Týden 6 Den 1 Summer Split 2022 Recap

Sdílet na Twitteru
Tweet
Sdílet na facebooku
Share
Sdílet na reddit
reddit
Sdílet na e-mailu
Email

Pokud jste dnešní hry nestihli, zde je rekapitulace toho, jak LCS Summer Split Week 6 Day 1 probíhal.


Více o týmech v lize se můžete podívat u nás LCS Power Rankings, aktualizováno každý týden!

Předchozí týdenní rekapitulace

LCS týden XNUMX rekapituluje – den Jedna, Dvě, Tři

LCS týden dva rekapitulace – den Jedna, Dvě

LCS týden tři rekapitulace – den Jedna, Dvě

LCS týden čtyři rekapitulace – den Jedna, Dvě

LCS týden Five Recaps – Day Jedna, Dvě

FlyQuest vs Cloud9

lcsweek6flyc9draft

První den hry neměl výbušné rané hry. Oba jungleři se většinou soustředili na farmaření, se zastávkou v boxech od Blabera, aby získali prvního draka. Ale FLY odpověděli skvělou hrou na horní straně, kde dostali 3-na-1 navrch první krve a brzký náskok 1k. FLY však udělal vážnou chybu, když se pustil do boje poté, co C9 vzal prvního Heralda, a dostali eso po skvělém obratu od C9, který otočil zlatý náskok na 1.5k proti FLY. FLY se znovu pokusil zatlačit na horní stranu, ale Blaberův Olaf byl po brzkém vedení děsivý, protože C9 získala tři další sestřely, první věž uprostřed a 5k náskok ve 12. minutě. Navzdory tomu, že FLY našel pár zabití v polovině hry, C9 si stále zajistil třetího draka pro bod Hextech Soul. Minutu před tím, než se zrodil soul point, se FLY pokusili ponořit do horní dráhy, ale skvělá rotace od C9, když zachránili hru Pentakillem od Berserkera.

Když na mapě nebyl žádný člen FLY, C9 získala duši a barona, což zvýšilo jejich náskok na téměř 8k zlata. C9 oblehl střední a bot, který vzal oba inhibitory se svým baronem. FLY se rozhodl zapojit poté, co prohrál druhý inhib s bokem od Philipa, ale s 12.5 9 zlaťáky za sebou neměli šanci, protože CXNUMX ukončil hru dominujícím způsobem. 

 • Týmy: FLY – C9
 • Čas: 26: 52
 • Zabití: 8-19
 • Věže: 2 – 9
 • Zlato: 44.4k - 58.2k
 • Draci: 0 – 4
 • Baroni: 0 - 1

100 zlodějů vs Dignitas

lcsweek6100tdigdraft

S příchodem do 6. týdne udělali Dig docela velké změny a hráli se třemi hráči z Akademie v Hoon, eXyu a Spawn.

100T začali hru s gankem druhé úrovně v botové dráze, i když nedostali zabití, vyhodili Flash Dig ADC. Přesto dostali první krev, když Ssumday dostal sólo zabití v horní linii proti debutujícímu Hoonovi. Neviděli jsme ani jeden tým, který by se stěhoval do prvního prvního draka, dokud 100T nezískal nesporného prvního Heralda, za kterého nakonec Dig draka vyměnil. V 10 minutách měl 100T náskok 1k zlata, protože ve většině drah měl náskok cs. Druhé a třetí zabití bylo také na vrcholu, tři sólo zabití od Ssumdaye, i když dostal nějakou pomoc od Closerovy přítomnosti. S výjimkou horní strany byl zbytek hry dost pomalý, protože jsme měli náskok 3k zlata pro 100T a vedení 2-1 draka pro Dig po 20 minutách. Dig se pokusil bojovat o svůj bod duše, ale měli zpoždění, protože ztratili draka a další dva zabití. S jedním z nich eXyu, 100T přímo kráčel a vzal Barona, čímž zvýšil svůj náskok na 4.5k.

VÍCE Z ESTNN
LoL: Zlevněné skiny a šampioni od 1. do 7. srpna

Dig pak zkusil další bok Teleportu, zatímco 100T obléhal, ale nefungovalo to a ztratili kvůli tomu blokátor dráhy bot. 100T ukončili svou hru Baron s téměř 7k zlatým náskokem a bodem Infernal Soul. Zatímco čekal na cíle, 100T našel trsátko na Digově horním pruhu a vzal dva inhiby. S touto výhodou byli schopni získat snadnou duši. A pak v Digově džungli zabili dvě bez okolků a hra náhle skončila.

 • Týmy: 100T – DIG
 • Čas: 36: 12
 • Zabití: 13-2
 • Věže: 9 – 2
 • Zlato: 66.8k - 57.9k
 • Draci: 4 – 2
 • Baroni: 1 - 0

Tým Liquid vs TSM

lcsweek6tltsmdraft

TSM se pokusili napadnout první úroveň se svým Braumem, ale nebyli úspěšní, protože nemohli ukrást žádné tábory ani získat žádné zabití. Žádné brzké zabití ve hře, ale přesto jsme viděli spoustu blízkých akcí, většina z nich zaměřená na bot lane. V této akci se prosadilo duo botů TL, které umožnilo jejich týmu získat náskok 700 zlatých. První cíle byly vyměněny s TL získáním Heralda a TSM získáním draka. První krev přišla také do bot lane pro TL po úspěšném ponoru ze Santorinu, byli schopni získat první věž pomocí Heralda a jejich náskok se zvýšil na téměř 3k. Navzdory tomu, že dráha TL botů byla příliš vepředu a vytvořila kolem mapy velký tlak, což dalo TL dalšího Heralda, TSM dokázalo najít pár zabití na Bwipo a vyměnit za něj dalšího draka. Zabití na 20 bylo nerozhodné, ale TL měl obrovskou výhodu věže díky své proaktivní hře a vedl o 6k zlato. Asi po 25 minutách TL konečně našel boj bez obchodu a se třemi mrtvými členy TSM získali volného barona za náskok 11k zlata.

TL dostali dva inhibitory s jejich baronským obležením. I když byl drak nahoře, rozhodli se pokusit se spíše o konec než o cíl. Díky svému masivnímu zlatému náskoku nepotřebovali draka a dohráli hru s lehkostí.

 • Týmy: TL – TSM
 • Čas: 28: 36
 • Zabití: 11-5
 • Věže: 10 – 1
 • Zlato: 57.7k - 44.1k
 • Draci: 1 – 2
 • Baroni: 1 - 0

Golden Guardians vs Counter Logic Gaming

lcsweek6ggclgdraft

Toto byla první hra, kterou jsme viděli Rivera v jeho novém týmu po výměně od Dignitas.

Navzdory všem očím upřeným na River byl jungler CLG tím aktivním. Poté, co CLG odpálil Flash ze střední dráhy GG, našel brzký vrcholový skok, aby dal svému týmu první krev. Poté potrestal Flashless Ablazeolive a dove Licorice ještě jednou, ale GG odpověděl skvělým counter gankem v bot lane, aby pro sebe získal dvě zabití. Výhoda bot lane GG netrvala dlouho, protože překonali nepřítele a rozdali masivní obchod 4 za 0 a zaostali za 2k goldy. CLG dostal prvního Heralda trochu zpožděný, ale GG nemohl soutěžit, protože byl příliš pozadu. GG našel nějaké zabití, ale většina z toho šla na jejich podporu a CLG získal první věž před pádem talířů, CLG dokázal ochránit většinu svého zlatého olova. GG zpomalil střední hru dostatečně na to, aby se stabilizoval a dostal se do bodu duše, ale těsně po drakovi se špatně pohádali, ztratili tři členy a darovali Barona CLG.

VÍCE Z ESTNN
LCS Týden 6 Den 2 Summer Split 2022 Recap

S Baronem se rozdíl zlata zvýšil na 7.5 10 s velmi náskokem Dhokla na Yone. I když CLG nedokázali se svým Baronem získat žádné inhibitory, posunuli svůj náskok nad XNUMXk a zvýšili tlak na mapu, aby zastavili GGův pokus o duši. CLG pak zkusili dalšího barona, ale nepotřebovali buff, protože našli dva zabití z velkého boku Dhokly. Po krátké hře dostali své eso a teleportovali se na bot lane, aby hru ukončili.

 • Týmy: GG – CLG
 • Čas: 36: 56
 • Zabití: 9-20
 • Věže: 2 – 10
 • Zlato: 59.1k - 70.5k
 • Draci: 3 – 2
 • Baroni: 0 - 1

Immortals vs Evil Geniuss

lcsweek6imtegdraft

Poslední hra dne začala dvěma simultánními souboji s IMT ganking botem a EG, který získal lepší stranu v bot lane. Nebylo nalezeno žádné zabití, ale bylo vynaloženo několik vyvolávacích kouzel. Nebylo mnoho ganků, aby je potrestali, ale EG alespoň dostal prvního draka svým tlakem botů. V reakci na to se IMT potopila se třemi, aby získala první krev na Pomstě. I s výhodou na horní straně IMT prohrál první Heraldův souboj 2 na 1 a cíl šel na EG, zatímco Danny dostal sólo zabití v bot lane na Lost. EG pak znovu prohrál zabíjení botů, získal první věž s talíři a pak získal svého druhého draka, což posunulo zlaté vedení na 1.1k. EG měli převahu nad cíli jako druhý Herald, ale ztratili třetího draka poté, co Impact zemřel počtvrté ve hře. IMT také získal dalšího draka po dalším výběru na Impact, ale prodloužený boj znamenal tři návratové zabití pro EG a barona.

Baron push nebyl příliš velký, protože EG nedokázal získat žádné vnitřní věže, ale i tak si vypracovali svůj zlatý náskok, který se ve 6. minutě blížil k 28k. EG dostal svůj inhib po trojitém zabití od Dannyho, ale o 30 sekund později se chytil Pomstou a IMT získali vlastního barona. IMT také dokázal vyrovnat draka na 3-3 a zvýšil zlatý rozdíl na 2k. Těsně předtím, než byli chyceni soul Impact a Jojo, což znamenalo, že EG neměl šanci soutěžit. Poté IMT získal dalšího Barona po skvělé hře z Revenge, která srovnala zlato, i když v tuto chvíli měli téměř všichni plnou sestavu. Nailbiter skončil na Elder Drake, když Inspired ukradl spojku a EG porazil IMT, aby dokončil nejbližší hru dne.

 • Týmy: IMT – EG
 • Čas: 46: 20
 • Zabití: 15-18
 • Věže: 5 – 9
 • Zlato: 80.4k - 83.4k
 • Draci: 4 – 4
 • Baroni: 2 - 1

Pro více pokrytí na LCS nebo LEC, herní průvodce a Tipy na sázení LoL, Sledujte nás na ESTNN.

vsadit na League of Legends

Podívejte se na náš seznam toho nejlepšího Sázkové stránky League of Legends

▰ Více League of Legends Novinky

▰ Poslední zprávy z esportu

vsadit na League of Legends

Podívejte se na náš seznam toho nejlepšího Sázkové stránky League of Legends

REKLAMA