Zlosterr
Zlosterr
Zlosterr je fanouškem esportu již mnoho let a zaměřuje se především na Dota 2. Má více než pět let zkušeností s psaním obsahu Dota 2 pro četné platformy. Kromě toho, že je vášnivým fanouškem hry, také hrál za různé amatérské týmy.

CS:GO tipy, které vám pomohou vyhrát, i když jsou vaši spoluhráči špatní

csgo tapety
Sdílet na Twitteru
Tweet
Sdílet na facebooku
Share
Sdílet na reddit
reddit
Sdílet na e-mailu
Email

CS:GO je jednou z nejpopulárnějších soutěžních her na světě a má to svůj důvod. Nejnovější verze hry Valve je zatím nejlepší, a proto se CS:GO rychle stalo jedním z nejpopulárnějších eSportů. Přestože je hra pár let stará, tisíce hráčů chtějí dosáhnout co nejvyššího umístění, a proto hrají neustále.


Špatnou zprávou je, že dosáhnout The Global Elite není snadné, bez ohledu na to, jak dobří jste. Kromě hraní proti posilovačům často dostanete spoluhráče, kteří nevědí, jak hrát. To znamená, že jediný způsob, jak vyhrát, je, když je unesete.

Protože to není snadné, rozhodli jsme se podělit se o pár věcí, které můžete udělat, pokud chcete vyhrát většinu svých her. Dobrou zprávou je, že tipy by vám měly pomoci, i když vaši spoluhráči nejsou tak dobří.

Soustřeďte se na svou hru

Jedna z věcí, kterou lidé při hraní CS:GO obvykle dělají, je soustředit se na chyby ostatních hráčů. To je velmi běžné u hráčů, kteří jsou o něco lepší než ostatní, ale to neznamená, že je to dobrá věc. Naopak přílišné zaměřování se na soupeře obvykle vede k nejrůznějším hráčům.

Kromě toho, že lidem je to obvykle jedno, může to, že je kritizujete, věci ještě zhoršit. Někteří hráči se spouští a mohou zničit vaši hru, zatímco jiní vás jednoduše znepříjemní spamováním všech chatů.

Abyste se vyhnuli některému z těchto problémů, nejlepší věc, kterou můžete udělat, je soustředit se na vlastní hru. Nevěnujte pozornost ničemu, co vaši spoluhráči dělají, když jste mrtvý, a snažte se je nést. Někteří lidé používají možnosti ztlumení, aby se mohli soustředit, takže to klidně udělejte, pokud si myslíte, že to pomůže.

VÍCE Z ESTNN
CS:GO: Pět věcí, kterým se vyhnout, pokud chcete být nejlepší

Využij mapu

Lidé, kteří hráli CS 1.6, se s tím mohou ztotožnit, protože některé mapy měly spoustu chyb. I když tomu tak není v CS:GO, existuje celá řada věcí, které můžete udělat, abyste využili výhody mapy a vyhráli, i když váš tým neví, co dělá. Samozřejmě to obvykle funguje, pouze pokud jste na straně T, ale existují určité polohy jako CT, které také dokážou zázraky.

Nechceme zacházet do podrobností, protože každá mapa má spoustu věcí, které můžete udělat, abyste je co nejlépe využili. Můžete se o nich dozvědět více, když se podíváte na četná videa na YouTube vytvořená některými z nejlepších hráčů na světě.

Naučte se používat své nástroje

Být dobrým zaměřovačem nebo hráčem AWP pozitivně ovlivní vaše výsledky a umožní vám vyhrát většinu her. Jakmile však začnete hrát proti lepším hráčům, budete potřebovat něco víc, abyste vynikli.

Proto byste se měli naučit používat nástroje v CSGO a využívat je na maximum. Můžeme pokračovat v tom, co byste měli a neměli dělat, ale každý zápas je jiný, takže vaše použití Flash, Grenade, Smoke a Molotov závisí na různých faktorech. 

Jak pravděpodobně tušíte, existuje spousta průvodců, které vám ukáží, jak používat vaše nástroje. Jakmile jimi projdete, budete vědět, jak blýsknout své protivníky a kde kouřit, abyste je mohli zaskočit.

Vyplňte roli, kterou váš tým potřebuje


I když jsou role ve hrách jako Dota 2 a League of Legends mnohem důležitější než v CS:GO, ta má také spoustu specifik. Když se podíváte na některé profesionální týmy, můžete vidět, že každý hráč má specifický úkol. Někteří z nich hrají jako support, ale týmy mají také AWPery, lurkery, vstupní fraggery a tak dále.

VÍCE Z ESTNN
CS:GO: Tipy, které vám pomohou stát se lepším zaměřovačem

Jak si dokážete představit, nemůžete skutečně rozdělit role při hraní s náhodnými lidmi, zvláště pokud nejsou dobří. Většina z nich nemá ponětí, že věci jako role vůbec existují, zatímco jiní si to uvědomují, ale nezajímají je. To je důvod, proč je vaším úkolem vidět, co váš tým potřebuje, a ujistit se, že to poskytnete.

I když výběr podpůrné role pravděpodobně není nejlepší nápad, pokud hrajete s lidmi, kteří nejsou tak dobří jako vy, všechno ostatní může fungovat. Například většina náhodných dohazovacích her postrádá vstupní fragger, protože lidé nechtějí jít dovnitř a zemřít. Toto je vaše šance zazářit a ukázat, že jste lepší než ostatní.

Soustřeďte se na cíl

Poslední věc, kterou bychom zde rádi zahrnuli, je, že byste se měli vždy soustředit na cíl, zvláště pokud chcete vyhrát co nejrychleji a nejsnadněji. I když se to zdá jednoduché a snadno pochopitelné, mnoho lidí se nesoustředí na vítězství v kole. Místo toho pronásledují zabíjení a často za své chyby platí.

I když je pravda, že zajistit co nejvíce zabití je velmi uspokojivé, nezaručí to, že vyhrajete. Zaměření se na cíl a zasazení/zabránění protivníkům v umístění bomby však může mít obrovský dopad na vaši míru výher. Ujistěte se tedy, že to děláte ve všech svých hrách, bez ohledu na mapu a spoluhráče, se kterými hrajete.

▰ Více CS: GO Novinky

▰ Poslední zprávy z esportu

REKLAMA