Xavier Geitz
Xavier Geitz

Nalaďte se na CDL Champs 2022 a získejte šanci získat Beta přístup k Modern Warfare 2

Nalaďte se na CDL Champs 2022 od 4. srpna do 7. srpna!
Sdílet na Twitteru
Tweet
Sdílet na facebooku
Share
Sdílet na reddit
reddit
Sdílet na e-mailu
Email

Pokud vás touží po získání přístupu k beta verzi Modern Warfare 2, pak je Call of Duty League vaší nejlepší volbou. 


Ne, nemyslím tím, že musíte být profesionálním hráčem ligy. Stačí se jen dívat.

Dej mi Da Loot

Pro mnoho fanoušků CoD bude Modern Warfare 2 nejhype vydáním, které série za poslední roky viděla. A CDL Champs Weekend 2022 se zdá být skvělým způsobem, jak zajistit včasný přístup k MW2. 

CDL se bude konat od 4. srpna do 7. srpna a každý, kdo se naladí, dostane sortiment dobrot. Patří mezi ně dvojité žetony XP, emblémy, kouzla, plán zbraně a dokonce i operátor. Tyto dobroty jsou zaručeny, pokud si během zápasů naladíte CDL Champs. Ale pokud chcete šanci na hlavní cenu, budete se muset podívat na finále v neděli mistrovství.

Každý, kdo se naladí, bude mít šanci získat přístupový kód k beta verzi pro Modern Warfare 2. Pokud budete mít to štěstí, že se Champs osobně zúčastníte, získáte zaručený beta kód.

Oficiální twitterový účet CoD League uvedl, že to bude největší pokles kódu v historii ligy. Rozhodně to zní, že si to nechcete nechat ujít. 

VÍCE Z ESTNN
World Series of Warzone Returns for 2022 Competition

Abyste měli nárok na některou z těchto vychytávek, ujistěte se, že jste propojili svůj účet Activision s účtem Twitter. Chcete-li získat odměny, musíte být při sledování CDL Champs přihlášeni ke svému propojenému účtu. Můžete se postarat o celý proces zde.

▰ Více Call of Duty Novinky

▰ Poslední zprávy z esportu