Charlie Cater
Charlie Cater
Charlie "MiniTates" Cater je vysokoškolský student z Anglie s vášní pro hraní esportů, zejména Call of Duty. Konkurenceschopnou scénu sledoval od Black Ops 2. Doufá, že bude tuto vášeň prosazovat vysokoškolským diplomem.

LA Thieves vyhrál CDL Major 4 v New Yorku

LAT NY
Sdílet na Twitteru
Tweet
Sdílet na facebooku
Share
Sdílet na reddit
reddit
Sdílet na e-mailu
Email

The Thieves se v New Yorku prosadili jako LA Thieves Win CDL Major 4.


Call of Duty League má za sebou jeden ze svých nejlepších let od svého začátku v roce 2020. Letos byla akce neuvěřitelná a dějové linie ještě víc. LA Thieves si odnesli korunu na Major 4 pořádaném New York Subliners a dali tak každému Majoru a dokonce i každé LAN události letošního roku jiného vítěze. Zde je návod, jak Thieves získali své první velké vítězství v tomto roce.

LA Thieves' Road to Victory

LA Thieves zahájili svou cestu v prvním kole vítězů proti Atlantě FaZe. Zatímco LA si vedlo dobře v online kvalifikacích, Atlanta FaZe to na LAN vždy vylepšilo, takže mnoho fanoušků to už označilo za vítězství Atlanta FaZe. LA Thieves však vypadalo neuvěřitelně. Envoy byl dominantní a LAT vyhrál 3:1 a postoupil do druhého kola vítězů.

Zde to pro Thieves bylo snadné, proklouzli kolem Toronta Ultra 3-0 a ve finále vítězů se utkali s hostiteli New York Subliners. Tady se věci otočily, New York ovládl Hardpoints a poslal LAT do skupiny poražených v porážce 3:1. Dalším pro Thieves byl odvetný zápas proti Atlantě FaZe a zde Kenny předvedl některé ze svých nejlepších her roku s celkovým K/D 1.17 v této sérii, když LA vyhrálo 3-1 a postoupilo do Grand Finals.

VÍCE Z ESTNN
LCS Power Rankings Summer Split 2022 po týdnu 5

Velké finále skutečně dopadlo podle očekávání, přičemž zlomovým bodem byla mapa tři Berlin Control. New York začal žhavě, vzal Bocage Hardpoint a Desert Siege Search and Destroy, nicméně obě mapy byly poměrně blízko. Na mapě tři to Thieves otočili, zametli New Yorkem 3:0 Berlin Control a poté vyhráli i následující Berlin Hardpoint. Subliners se odrazili vítězstvím v Bocage Search and Destroy a vyrovnali sérii, ale poslední tři mapy šly cestou LA Thieves, když získali své první mistrovství roku.

Nyní se těšíme na mistrovský víkend v Los Angeles, kde se utká nejlepších osm týmů. Vzhledem k tomu, že letos máme v každé LAN jiného vítěze, je toto nastavení FaZe ideální pro vítězství na Champs?

▰ Více Call of Duty, Esportovní turnaje Novinky

▰ Poslední zprávy z esportu

REKLAMA