Jordan Ashley
Jordan Ashley

Letní akce Fortnite No Sweat začíná

Fortnite No Sweat Summer
Sdílet na Twitteru
Tweet
Sdílet na facebooku
Share
Sdílet na reddit
reddit
Sdílet na e-mailu
Email

Letní akce Fortnite je tady, je tu veškerá kosmetika a odměny, které můžete získat!Ve hře byla právě zahájena každoroční letní událost Fortnite. Přichází zhruba v polovině Kapitola 3 Sezóna 3, Fortnite No Sweat Summer je v plném proudu. Tato událost má pro hráče exkluzivní úkoly, spoustu kosmetiky zdarma a několik zábavných změn ve vyvážení hry.

Takhle to bude všechno fungovat a questy, které je třeba udělat, aby vám toto léto nic neuniklo.

Fortnite No Sweat Summer

Událost Fortnite No Sweat Summer je každoroční párty v roce 2022. Zdá se, že je ústředním bodem tématu letošní sezóny. Každá letní akce přináší do hry nové změny spolu s kosmetikou zdarma. No Sweat Summer vypadá, že to bude pár rušných týdnů a hodně se toho děje.

Žádné letní výpravy

Letní odměny Fortnite No Sweat

Letní událost Fortnite No Sweat přináší do hry nové výzvy a questy. Ty jsou již aktivní a hráči jimi mohou začít postupovat. Najdete je na jejich vlastní záložce v sekci Výzvy Fortnite. Každý z nich uděluje XP, takže můžete projít Battle Pass rychleji. Hráči mohou také získat přístup k unikátní kosmetice plněním úkolů. Ty jsou zdarma a exkluzivně na akci, pokud je zmeškáte, jsou nadobro pryč.

Úkolové linie se liší od zapojení do nového obsahu až po dosažení některých konkrétních milníků. Toto jsou všechny bezplatné kosmetické přípravky a odměny, které získáte za úkoly v linii No Sweat Summer.

 • Ice-Basted Snow Crunch'em Back Bling
 • Meowscles' Tail Style Ice Blasted Snow Back Bling

Žádné questy s potem marketingem

Letní odměny Fortnite No Sweat

Událost Fortnite No Sweat Summer je tematicky zaměřena na „No Sweat Insurance“, která je součástí pozadí hry. Tyto questy se soustředí na hráče, který provádí nějaké marketingové kousky a další práci pro společnost No Sweat Insurance. Ty mají své vlastní samostatné odměny pro různé fáze. Toto je kosmetika, kterou můžete získat z těchto linií.

 • Goopy Guff Snow Crunch'em Back Bling
 • No Sweatin' Lobby Track
 • Nana Frost Ice-Basted Snow Back Bling
 • Zpocený kluzák Sailer
 • Zpocená rotace Emote

Obnovte blok

Fortnite No Sweat Summer The Block

To jsou všechny úkoly specifické pro No Sweat, ale tato událost přináší do hry několik dalších funkcí. Jedním z nejvíce vzrušujících bude návrat Blocka. Toto je nová funkce POI, ale také řada úkolů s vlastní kosmetikou a úkoly. Hráči budou muset spolupracovat na rekonstrukci částí Tilted Towers.

Hráči mohou během této soutěže hlasovat a rozhodnout, co bude postaveno na otevřených místech bloku. Toto jsou hlavní úkoly pro tuto část No Sweat Summer.

 • Darujte tyče, abyste hlasovali pro stavbu na The Block.
 • Přežijte fáze bouře během akce (21. července – 9. srpna)
 • Eliminujte protivníky během akce

První kolo hlasování rozhodne o tom, která budova skončí v prostoru restaurace. Druhý bude pokrývat Byty a poslední budou Obchody. Každá z těchto soutěží je mezi třemi různými sestavami kreativních režimů, které byly zadány do Rebuild the Block.

Jakmile bude tato řada úkolů hotová, budeme mít na mapě trochu jinak vypadající POI. Nicméně, v předchozích sezónách, Block nebyl statický. Zatímco hlasování pravděpodobně rozhodne o bloku pro tuto sezónu, v budoucnu bychom mohli vidět, že se tam zamíchají další budovy.

Dokončením všech úkolů k Rebuild the Block získáte ještě více kosmetiky zdarma. To jsou ty, které v této fázi odemknete!

 • Kontrail mořských řas
 • Lucky Lance Pickaxe
 • Oro-Boris Back Bling

Letní odměny Fortnite No Sweat 

Exkluzivní odměny Fortnite Crew

Členové Fortnite Crew dostanou každý měsíc několik bonusů, ale s No Sweat Summer dostanou další lahůdku. Členové posádky dostanou zmrzlinu ve stylu Cuddle zpět, když se během akce přihlásí.

Fortnite No Sweat Summer Crew Pack

Nové skiny

Poslední částí letní akce bude přidání některých nových a vracejících se letních skinů do obchodu. Všechny jsou na letní téma, s novým vzhledem starých skinů a zcela novými postavami.

Fortnite No Sweat Summer Skins

Další změny s letním vydáním No Sweat

Událost No Sweat Summer má spoustu úkolů a odměn, ale jsou tu některé změny, které Epic tak dobře nevysvětlil! V poslední době se do hry vrátilo několik předmětů. Toto jsou některé další změny v této aktualizaci Fortnite.

Boogie bomby

Boogie Bombs se vrátily do hry! Jedná se o klasický Fortnite Item, je to granát, který roztančí každého v jeho okolí! Jsou zábavné pro memy a ve skutečnosti je lze použít i pro strategické hry.

Zmrzlina

Ice Cream byl přidán do hry s Fortnite No Sweat Summer! Ty fungují podobně jako ryby, sníte je pro specifický efekt. Ty se nacházejí v chladičích, které jsou kolem mapy. Toto jsou všechny typy a co dělají:

 • Speciální porce Lil'Whipa - Základní zmrzlina obnoví vaše zdraví a štít.
 • Chutná zmrzlina - Časem doplňuje zdraví.
 • Zmrzlý kužel zmrzliny – Přidá nějaké zdraví a aplikuje efekt kluzkého ledu
 • Zmrzlinový kornout – Obnovuje zdraví
 • Pikantní zmrzlinový kornout - Přidává zdraví a dává pikantní rychlost.

Změny map v létě bez pocení

S touto nedávnou aktualizací došlo k některým změnám mapy ostrova. Toto není velký nový POI, ale existují určité změny toho, co zde již je. Tou hlavní jsou změny ve Svatyni a oceánu za ní.

Toto se stalo skutečným místem pro párty s více stavbami v oceánu. Nyní jsou zde čluny a čluny, na kterých mohou hráči vibrovat.

Ohňostroj

Do hry byl přidán malý ohňostroj! Ty se spouštějí každou chvíli během hry. Stačí se podívat nahoru. Toto je opravdu zábavná novinka, která bude pěkným easter eggem. I když to může být nepříjemné, pokud to zůstane po celou událost!

Poslední letní aktualizace Fortnite – Epic's Vacation

Fortnite No Sweat Summer

Tak nějak bude fungovat akce No Sweat Summer. Obsahu je zde hodně, ale má to docela dobrý důvod. Epic se chystá vzít si svou pravidelnou dovolenou. To znamená, že během následujících dvou týdnů nebudou vydávat žádné velké aktualizace.

Zatímco se stále těšíme Dragon Ball Super crossover Brzy přivedeme Goku a Beeruse do hry, pravděpodobně máme ještě alespoň dva týdny. Epic si vezme jen pár svátků za rok, takže je těžké jim zazlívat přestávku. Vypadá to, že No Sweat Summer je dostatečně plná aktualizace, která všechny po celou dobu zaneprázdní. Pokud chcete v této kůži popadnout každou kosmetiku, musíte projít mnoha questy.

▰ Více Fortnite Novinky

▰ Poslední zprávy z esportu

REKLAMA